Milas’ta büyük ilgiyle karşılanan Bağımsız Aday Saatcı, “Halkımızın desteğine hizmetlerle karşılık vereceğiz

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Milas semt pazarında vatandaşlar ve pazarcılar, ilçe merkezinde ise esnaflarla buluştu. Karşılaştığı herkesin tek tek eline sıkan ve sohbet eden Bağımsız Aday Saatcı, gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür ederek, ‘Tüm siyasi görüşten kardeşlerimizin desteğini alıyoruz. Bu ilgiye hizmetlerle karşılık vereceğiz” dedi.

 

Milas’ta seçim çalışmalarını sürdüren Bağımsız Aday Saatcı, ilk olarak semt pazarında pazarcı ve vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilgi gören Başkan Saatcı, pazarın ardından ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti.

 

Ak Parti adayı Saylak ile görüştü, CHP seçim bürosunu ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında Ak Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak ve ekibiyle karşılaşan Bağımsız Aday Saatcı, Saylak ile kısa süre görüştü. Başkan Adayı Saylak, tüm adayların amacının hizmet olduğunu belirterek Başkan Saatcı’ya seçim sürecinde başarılar diledi.

Bir süre daha esnaf gezilerini sürdüren Başkan Saatcı, daha sonra CHP ve Ak Parti seçim bürolarını ziyaret ederek, partililere başarılar diledi.

 

Bağımsız Aday Saatcı “Tüm parti seçmenlerinden destek alıyorum”

Milas başta olmak üzere tüm Muğla sokaklarında gördüğü ilgi ve desteğin sandığa yansıması durumunda çok ciddi bir oy oranın ortaya çıkacağını vurgulayan Bağımsız Aday Saatcı, “Milas’tayız. Bazı iddialara göre buralar bizim zayıf bölgemiz. Ama Fethiye’de ben ne kadar ilgiyle karşılanıyorsam, burada da öyle karşılandım. Milas halkının şahsımıza gösterdikleri ilgiye teşekkür ediyorum. İddialı bir söz söyleyeceğim. Bu ilgi ve teveccüh sandığa yansıdığı takdirde çok ciddi bir oran ortaya çıkacak. Bu dip dalgasını en baştan söyledim. Muğla’nın her köşesinde çok büyük bir ilgi, alaka ve beklenti var. Büyükşehir bazında ilçelerdeki beklentinin karşılanmamış olduğunu çok net görüyorum. Halkımızın bu ilgisini alakasına hizmetlerimizle, halkımızın yüzünü güldürerek, tüm Muğla’yı kucaklayarak, birlikte yöneterek en güzel karşılığı vereceğiz. Milas’ta bizle beraber olan her siyasi partiden arkadaşlarımız var. Milas’ı gezerken, ‘Ben komünistim, MHP’liyim, İyi Partiliyim,  Ak Partiliyim ancak sana oy vereceğim’ şeklinde söylemler duyuyorum. Bunu açık yüreklilikle kameralara söylüyorlar. Türkiye’de sanki bir güven bunalımı varmış, öyle gözüküyor. İnsanlar Muğla’dan başlayarak, bu güven bunalımını atmışlar ve özgür iradeleriyle fikirlerini söylüyorlar. Bizim de aradığımız tablo buydu. Muğla’da bir çoban ateşi yaktık ve bu tüm Türkiye’yi saracak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.